Do 29 września jest aktywna promocja u bukmachera BetClic, który to zmniejsza ryzyko przegranej przyznając darmowy bonus o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus od bukmachera BetClic

Darmowy bonus od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 29 września do godz. 23:59.

Warto jest wiedzieć, że chcąc skorzystać z promocji należy się do niej zapisać. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W promocji kwalifikują się jedynie kupony mające typy z piłki nożnej. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej cztery typy, które mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Jednak należy pamiętać, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00, zaś stawka musi wynosić minimum 2.00.

Bukmacher BetClic automatycznie wyklucza a tej akcji wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe, zagrane system oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

betfan darmowy kod promocyjny

Bonus o wartości 40 PLN trafi do gracza, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym na jego kuponie był tylko jeden błąd. Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 30 września.

Bukmacher BetClic: darmowy bonus

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszym zakład bez ryzyka. Pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta.

Jeżeli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie na konto gracza może trafić zwrot do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUS OPEN: promocja u bukmachera LvBet
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.