Zakład bez ryzyka do 500 PLN oferuje swoim graczom w najnowszym pakiecie powitalnym bukmacher BetClic. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w procesie rejestracyjnym, aby pierwszy był objęty cashbackiem.

BetClic: darmowy kod promocyjny na start

BetClic: darmowy kod promocyjny na start

Na wstępie warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic Polska jest to legalny polski bukmacher, granie jest w pełni zgodne z polskim prawem.

Warunki tej akcji niezywkle są proste i czytelne. Pierwsza czynność jakże istotna jest to dokonanie rejestracji konta. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl. Wystarczy podać swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko.

darmowy bonus na start

Bardzo ważną czynnością jest wpisanie kodu promocyjnego KOD500 podczas rejestracji konta. To wszystko sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Pozostaje już tylko dokonie wpłaty i zagranie kuponu.

Pierwszy kupon po rejestracji jest objęty cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że bukmacher rozliczył Twój kupon jak przegrany w zamian otrzymasz zwrot stawki.

Kwota jaką maksymalnie można otrzymać w formie zwrotu to 500 PLN.

Zwrot stawki nastąpi w momencie rozliczenia kuponu jako przegrany przez bukmachera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS darmowy kod promocyjny na start
Następny artykułUS OPEN: promocja u bukmachera LvBet
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.