Legalnie działający w Polsce bukmacher STS online nagradza typerów darmowy bonusami za obstawienie meczy. Wystarczy zawrzeć zakład AKO, aby co tydzień liczyć na extra środki oprócz wygranej.

Bonusy za obstawienie meczy za darmo

Bonusy za obstawienie meczy za darmo

Owszem oferty bukmacherów nie są zbyt bogate na przestrzeni ostatnich tygodni. Jednak typerzy umieją sobie poradzić. Na przestrzeni ostatnich tygodni sporą popularnością cieszą sie chociażby zakłady z E-sportu.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, w której to typerzy mogą liczyć na extra środki i to co tydzień.

Oferta „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” trwa do odwołania, ale składa się z etapów, które trwają od od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Gracz, który chce włączyć się w walce o darmowe bonusy musi się do promocji zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąc w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”.

Extra bonus dla wszystkich graczy.

W ramach tej promocji bukmacher kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, na których to muszą znajdować się równo cztery zdarzenia. Wszystkie typy obowiązkowo muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a ich kurs minimalny to 1.50.

Stawka każdego zagranego przez gracza nie może być mniejsza niż 15 PLN. Pamiętać trzeba, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są automatycznie wykluczone z tej akcji.

BetClic kod promocyjny

Wygrałeś? Super na Twoje konto trafi cała kwota, a także extra gotówka. Pula nagród w tej akcji wynosi 25 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy typerami, których kupony spełniają powyższe warunki promocji.

Wszyscy gracze mają prawo do jednego bonusu w czasie jednego etapu. Darmowe środki znajdą się na koncie każdego gracza maksymalnie do trzech dni od momentu zakończenia każdego okresu rozliczeniowego.

STS. Bonus promocyjny na start.

Ciekawy pakiet powitalny wszystkim nowym użytkownikom przygotował bukmacher STS. Wystarczy wpisać specjalne hasło promocyjny —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym aby liczyć na następujące bonusy:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej 29 PLN
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN.

Nie można również zapominać, że gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe 40 PLN dla typerów za obstawienie E-sportu od BetClic.
Następny artykułExtra bonus dla graczy od Betclic. Bonus za obstawienie meczy.
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.