Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom na zakłady ze skoków narciarskich. Wystarczy zagrać dowolny kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, aby liczyć na większe wygrane o 14%.

O 14% większe wygrane na skoki

O 14% większe wygrane na skoki

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najemniej jednej wpłaty.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 25 do 26 stycznia. Jednak należy pamiętać, że w akcji „Happy Hours” biorą udział zakłady zawarte w godzinach 14:00 – 15:00.

Typer swojego udziału w akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak konieczne jest dodanie do zakładu „bonusu kursowego”. To sprawia, ze dany zakład od razu bierze udział w tej akcji.

Bukmacher Fortuna dopuszcza wyłącznie kupony: AKO lub MAXIKOMBI, ale na nich muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie.

bonus bez depozytu

Przed nami bardzo ciekawy weekend, ponieważ czekają nas zawody w Zakopanem. Skoczkowie będą rywalizować w konkursach indywidualnych oraz drużynowych.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 złotych. W tej akcji nie biorą udziału zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, którego zakład został rozliczony jako wygrany i spełnia powyższe warunki akcji może liczyć na większa wygraną nawet o 14%. Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz zmoże zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej promocji.

Fortuna kod promocyjny za darmo

Bukmacher Fortuna oferuje graczom już za dokonanie rejestracji online i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” darmowy bonus o wartości 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Poza tym gracze mogą liczyć również na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych i premię do 1000 złotych za pierwszy depozyt.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.