Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom na zakłady ze skoków narciarskich. Wystarczy zagrać dowolny kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, aby liczyć na większe wygrane o 14%.

O 14% większe wygrane na skoki

O 14% większe wygrane na skoki

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najemniej jednej wpłaty.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 25 do 26 stycznia. Jednak należy pamiętać, że w akcji „Happy Hours” biorą udział zakłady zawarte w godzinach 14:00 – 15:00.

Typer swojego udziału w akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak konieczne jest dodanie do zakładu „bonusu kursowego”. To sprawia, ze dany zakład od razu bierze udział w tej akcji.

Bukmacher Fortuna dopuszcza wyłącznie kupony: AKO lub MAXIKOMBI, ale na nich muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie.

bonus bez depozytu

Przed nami bardzo ciekawy weekend, ponieważ czekają nas zawody w Zakopanem. Skoczkowie będą rywalizować w konkursach indywidualnych oraz drużynowych.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 złotych. W tej akcji nie biorą udziału zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, którego zakład został rozliczony jako wygrany i spełnia powyższe warunki akcji może liczyć na większa wygraną nawet o 14%. Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz zmoże zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej promocji.

Fortuna kod promocyjny za darmo

Bukmacher Fortuna oferuje graczom już za dokonanie rejestracji online i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” darmowy bonus o wartości 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Poza tym gracze mogą liczyć również na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych i premię do 1000 złotych za pierwszy depozyt.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN
Następny artykułDo 300 złotych na sporty wirtualne od LvBet
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.