Legalny bukmacher Fortuna w swojej ofercie posiada promocję „AKO Bonusy prematch”. W ramach tej promocji wystarczy, że gracz zagra kupon, na którym będzie minimum pięć zdarzeń, aby otrzymać dodatkowy bonus. Maksymalnie może on wynieść nawet 50%.

Darmowy bonus bukmacherski 2020

Darmowy bonus bukmacherski 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać do 31 grudnia 2020 roku do godz. 23:59. Warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału w ramach tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny jest to zagranie kuponu wielozdarzeniowego, na którym będzie co najmniej pięć zdarzeń.

Wszystkie typy KONIECZNIE muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Typer sam wybiera z jakiej dyscypliny będą zdarzenia znajdować się na kuponie. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.15.

STS: bonus bez depozytu

Stawka zagranego kuponu jest również dowolna, ale promocją nie są objęte kupony zawarte za środki bonusowe.

Maksymalny bonus jaki może zostać przyznany graczowi to 50%. Jednak jego wysokość uzależniona jest jedynie od ilości zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Bonus znajdzie się automatycznie na kuponie. Każdy gracz może zagrać dowolną ilość zdarzeń

Fortuna kod promocyjny za darmo 2020

Legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom już za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” aktywację pakietu powitalnego. Na sam start gracz otrzymuje 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty własnej!

Kolejne bonusy znajdują się na koncie typera po dokonaniu pierwszego depozytu, to jest premia równowartości depozytu do 1000 złotych oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Poza tym gracze mogą korzystać z TV Fortuna, a można tam legalnie i to bez żadnych opłat oglądać wydarzenia sportowe online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Premier League. Extra gotówka dla typerów BetClic. Pula nagród 20 0000 PLN.
Następny artykułAktualne kody bonusowe u bukmacherów w Polsce
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.