W poniedziałek 26 sierpnia rusza ostatni w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy US OPEN. Z tej okazji bukmacher LvBet oferuje swoim graczom ciekawą promocją, w której zwiększa wygrane o 14%.

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Oferta skierowań jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zwariowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w czasie trwania turnieju US OPEN, czyli od 26 sierpnia do 8 września.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z US OPEN. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Jednak należy pamiętać, że kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet/

Stawka kuponu jest dowolna, ale należy pamiętać, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

betfan darmowy kod promocyjny

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo jego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Bonus bez depozytu od LvBet

Bukmacher LvBet oferuje swoim graczom darmowy bonus bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracja konta, w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszystko. Gracz po dokonaniu dwóch pierwszych wpłat może liczyć na bonusy równowartości depozytu. Maksymalnie może otrzymać 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka za darmo u bukmachera BetClic. Zwrot do 500 PLN
Następny artykułZwrot 40 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.