Długo się nad tym zastanawiałeś? Finalnie jednak zdecydowałeś się na założenie konta bukmacherskiego online? Interesujesz się na co dzień sportami walki? Gdzie możesz obstawiać np. High League 6? W jakich podmiotach hazardowych online do grania są zaś np. walki w ramach KSW, czy Fame MMA?

Typowanie MMA

Gdzie możesz obstawiać High League?

Aktualnie o tym właśnie wydarzeniu mówi się zdecydowanie najwięcej. W końcu High League 6 rozpocznie się niedługo. Ten event zaplanowano na 18 marca 2023 roku. Gala odbędzie się w Katowicach, w słynnym Spodku. Gdzie można obstawiać High League 6? W Fortunie. 

W czasie zakładania konta możesz wpisać high league fortuna kod promocyjny. A dzięki temu potem otrzymasz wiele fajnych bonusów na start. M.in. promocję bez depozytu. Za samo tylko pełne założenie konta możesz zainkasować nawet 20 PLN. Jak zarejestrujesz się i wpłacisz depozyty, to możesz liczyć na główną promocję. Jest to zaś aktualnie zwrot do 600 PLN. Warto dodać, że ta promocja jest podzielona na trzy części. Czyli możesz kolejno otrzymać cashback do 100 PLN, 200 PLN i 300 PLN. 

Dla fanów High League 6 najważniejsze jest natomiast to, że już teraz do obstawiania są rozmaite zakłady. Podstawowe i dodatkowe. A gala już za pięć dni, dlatego warto już teraz sprawdzić, jaka jest oferta. Należy dodać, że w czasie High League 6 odbędzie się w sumie dziewięć naprawdę bardzo ciekawie zapowiadających się pojedynków.

Gdzie grać KSW?

High League to jedna z federacji, które należą do świata freak fightów. Z kolei KSW to organizacja zawodowa. Najlepsi zawodnicy potem „awansują” i mogą bić się np. na galach UFC. Gdzie można zaś typować te wydarzenia? Już wiesz, że high league obstawianie jest możliwe w Fortunie. I tylko tam. Jeśli natomiast chodzi o KSW, to masz zdecydowanie większe pole do manewru. Możesz np. zdecydować się na STS. Dla wielu ekspertów jest to w tym momencie najlepsza firma bukmacherska, jaka działa na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Należy zauważyć, że STS posiada wieloletnie doświadczenie. Ten podmiot hazardowy oferuje swoje usługi już od 1997 roku. Poza tym możesz liczyć na znakomite bonusy. Obecnie ta firma bukmacherska zapewnia np. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Tak samo, jak 1500 PLN w formie trzech bonusów za trzy kolejno wykonane depozyty. Jeśli chodzi o ofertę na KSW, czy UFC, to jest ona bardzo bogata. Gracze mogą zaś swobodnie obstawiać zakłady podstawowe oraz dodatkowe.

W jakim bukmacherze online typować Fame MMA?

Za największą federację freak fightową w całej Europie uważa się właśnie Fame MMA. Co ciekawe, walki w ramach tej organizacji możesz obstawiać tylko w firmie bukmacherskiej Betclic. Sytuacja jest podobna, jak z High League. W tamtym przypadku ofertę na wyłączność ma Fortuna. A tutaj Betclic. Jeśli zatem ktoś jest fanem obu tych federacji, to musi założyć konto w tych dwóch podmiotach hazardowych. Na pewno dobra wiadomość jest taka, że Betclic to legalna firma bukmacherska. Poza tym hojna, ponieważ możesz liczyć na dobre bonusy na start. Oferta na Fame MMA jest zaś bardzo atrakcyjna.

Poprzedni artykułKursy na mecze – poradnik gry w Etoto