Legalny polski bukmacher STS oferuje swoim najnowszym graczom ciekawy pakiet startowy, gdzie to na starcie można liczyć już na ciekawe bonusy włącznie freebetem o wartości 29 i to bez dokonania żadnej wpłaty.

STS: najnowszy pakiet powitalny dla graczy

STS: najnowszy pakiet powitalny dla graczy

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali jeszcze konta u bukmachera STS.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta, a należy to zrobić jedynie na stronie bukmachera STS.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest trudny i nie zajmie zbyt wiele czasu, więc każda osoba powinna sobie sprawnie z tym poradzić. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Najważniejszą sprawą jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas zakładania konta. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą freebet w kwocie 29 PLN, cashback do 200 PLN oraz bonus równowartości wpłaty, gdzie można otrzymać maksymalnie 1200 PLN w formie środków bonusowych.

Należy pamiętać, że konto trzeba założyć do czwartku do godz. 23:59.

Betfan promocja na start

Freebet bez depozytu od STS

Gracz już na starcie otrzymuje środki o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, ani nie musimy nigdzie się zgłaszać, aby otrzymać ten bonus.

Cashback do 200 PLN u bukmachera STS

Warto jest wiedzieć, że pierwszy zakład u tego operatora jest bez ryzyka. Wystarczy zagrać pierwszy kupon, a jeżeli okaże się on przegrany to w zamian bukmacher dokona zwrotu stawki do 200 PLN.

Istotne w tym wszystkim, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 23 sierpnia do godz. 23:59.

Bonus za depozyt od STS

Bukmacher STS poza tym przyznaje darmowe środki dla swoich graczy. Wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać bonus równowartości depozytu. Dokładnie mówiąc, gracz wpłacił 500 PLN to druga taka sama kwota tylko, że jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie typera automatycznie po zaksięgowaniu depozytu.

Promocja obowiązuje do 1200 PLN i tyle gracz maksymalnie może otrzymać w formie środków bonusowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułZakład bez ryzyka za darmo u bukmachera BetClic. Zwrot do 500 PLN
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.