Legalny bukmacher działający w Polsce – Fortuna przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN za przegrany kupon ze skoków narciarskich.

Darmowy bonus 20 PLN na skoki

Darmowy bonus 20 PLN na skoki

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera fortuna, a poza tym typer wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Gracze swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak warto jest mieć na uwadze fakt, że promocja dostępna jest w dniach 01.01.2020, 04.01.2020 i 06.01.2020.

Podczas trwania tej promocji kwalifikują się kupony zagrane na żywo. Dopuszczone są zakłady: pojedyncze, wielozdarzeniowe oraz MAXIKOMBI. Jednak na zakładzie musi znajdować się minimum jeden typ z oferty na skoki narciarskie.

Polski bukmacher Betfan bonusy promocje
Legalny bukmacher Betfan – Darmowy kod promocyjny na bous

Każdy użytkownik w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Zagrany kupon przez gracza jak okaże się przegrany to mała strata. Bowiem bukmacher Fortuna online przyzna bonus o wartości 20 PLN. W przypadku wygranej cała kwota trafi na konto typera.

Fortuna kod promocyjny na start 2020

Legalny bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus równowartości depozytu, maksymalnie można otrzymać 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że legalny bukmacher Fortuna automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł2098 PLN w nowej promocji bukmachera Totolotek
Następny artykułFreebet 20 PLN bez depozytu od bukmachera TotalBet 2020
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.