Legalny bukmacher działający w Polsce – Fortuna przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN za przegrany kupon ze skoków narciarskich.

Darmowy bonus 20 PLN na skoki

Darmowy bonus 20 PLN na skoki

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera fortuna, a poza tym typer wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Gracze swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak warto jest mieć na uwadze fakt, że promocja dostępna jest w dniach 01.01.2020, 04.01.2020 i 06.01.2020.

Podczas trwania tej promocji kwalifikują się kupony zagrane na żywo. Dopuszczone są zakłady: pojedyncze, wielozdarzeniowe oraz MAXIKOMBI. Jednak na zakładzie musi znajdować się minimum jeden typ z oferty na skoki narciarskie.

Polski bukmacher Betfan bonusy promocje
Legalny bukmacher Betfan – Darmowy kod promocyjny na bous

Każdy użytkownik w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Zagrany kupon przez gracza jak okaże się przegrany to mała strata. Bowiem bukmacher Fortuna online przyzna bonus o wartości 20 PLN. W przypadku wygranej cała kwota trafi na konto typera.

Fortuna kod promocyjny na start 2020

Legalny bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus równowartości depozytu, maksymalnie można otrzymać 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że legalny bukmacher Fortuna automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.