Wszyscy użytkownicy, którzy maja zamiar obstawiać KSW 57 u bukmachera eFortuna mogą skorzystać z extra promocji „Bezpiecznik na kSW 57”, Bowiem w przypadku przegranej można liczyć na 30 PLN.

Pewne 30 PLN na KSW 57 u bukmachera Fortuna

Pewne 30 PLN na KSW 57 u bukmachera Fortuna

Karta walk śmiało można powiedzieć, że podczas gali KSW 57 zapowiada się niezywkle integrująco, ponieważ przed nami takie starcia, jak Sowiński vs Mańkowski, Ziółkowski vs Szymański, czy też De Fries vs Kita. Niewątpliwie te wydarzenie to obowiązkowy punkt weekendu każdego fana MMA.

Na przeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który zmniejsza przegrane swoim graczom. Użytkownik, który chce skorzystać z oferty „Bezpiecznik na KSW 57” nie musi nigdzie do niej się zapisywać, ani dołączać. Jednak należy mieć na uwadze, ze jest ona aktywna typerom wyłącznie w dniu 19 grudnia.

Bonus dla graczy na KSW 57

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikują się zakłady:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXKOMBI

Nie ważne, jaki kupon zostanie wybrany przez typera to jego stawka musi wynosić minimum 60 PLN i na zakładzie obowiazkowo znajdować się musi minimum jeden typ z oferty przedmeczowej na KSW 57.

bonus bez depozytu

Dodać jest warto, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się inne zdarzenia, ale muszą one zostać rozliczone najpóźniej do 21 grudnia do godziny 09:00.

Jeśli się okaże, ze typ lub typy z KSW 57 okazały się przegrany to użytkownik otrzyma bonus o wartości 30 PLN.

Fortuna bonus bez wpłaty własnej 2021:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start w postaci następujących bonusów:-

  • darmo 20 PN za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • Cashback do 210 PLN

Użytkownik który chce dokonać aktywacji wymienionych wyżej bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBlack Friday 2020. STS daje 200 PLN bonusu!
Następny artykułBetclic – Pewny Zakład 40 PLN na piłkę nożną
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.