Na brak emocji podczas najbliższych wieczorów na pewno nie będzie można narzekać, ponieważ są rozgrywane starcia w fazach grupowej Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji. W dodatku każdy z użytkowników może liczyć na dodatkową kasę za obstawienie meczy.

Bukmacher STS nagradza typerów za typowanie europejskich pucharów

Bukmacher STS nagradza typerów za typowanie europejskich pucharów

Warto jest dodać, że ciekawych potyczek w najbliższych dniach nie powinno brakować, ponieważ dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Liverpool vs Atletico Madryt, Lipsk vs PSG, Monaco vs PSV, czy też Legia Warszawa vs Napoli.

Gracz, który chce liczyć na dodatkową gotówkę w ramach promocji „Obstaw i odbierz 90 PLN” koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.STS. Warto jest dodać, że ta akcja dostępna jest użytkownikom od 2 do 4 listopada do godziny 23:59.

90 PLN za typowanie meczy

Zadaniem użytkowników w ramach wspomniane promocji jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, które będą spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z oferty LIVE z europejskich pucharów
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
  • stawka kuponu 50 PLN
BetClic kod promocyjny

Każdy z użytkowników, którzy zagrali powyższe warunki mogą liczyć codziennie na jeden bonus o wartości 30 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Łącznie na konto graczy może trafić nawet 90 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS?

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawienie meczy u bukmachera Fortuna. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułBonusy za obstawienie meczy z europejskich pucharów od Betclic
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.