W związku fazą playoff Ligi Mistrzów bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to za poprawne wytypowanie dwóch pojedynków typerzy oprócz wygranej otrzymają bonus. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród to 10 000 złotych.

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz z tej oferty może skorzystać w dniach od 17 lutego od godz. 01:00 do środy 19 lutego do godz. 21:00. Jednak swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu wielozdarzeniowego, na którym to mogą znajdować się wyłącznie dwa zdarzenia ze zmagań Ligi Mistrzów, które zostaną rozegrane w dniach 18 – 19 lutego, czyli:

  • Atletico Madryt vs Liverpool
  • BVB vs PSG
  • Atalanta vs Valencia
  • Tottenham vs Lipsk
BetClic kod promocyjny

Gracz musi oddac typy podstawowe, tj. „1 x 2” , czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis, które to w dodatku muszą koniecznie pochodzić z oferty przedmeczowej.

Każdy użytkownik w ramach tej akcji może oddać pięć kuponów, a stawka każdego z nich musi wynosić równo 21 złotych. Z promocji anulowane są kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują spotkania, a poza tym ich zakład okazał się wygrany to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, czyli 10 000 złotych.

Bonus bez wpłaty własnej 2020

Bukmacher STS oferuje graczom darmowe środki już na sam start w wysokości 29 złotych. Chcąc je otrzymać wystarczy założyć konto u bukmachera STS oraz wpisać kod promocyjny „BETONLINE”.

Na bonus 1200 złotych natomiast mogą liczyć Ci gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u bukmachera LvBet. Wygrywaj więcej z aplikacji mobilnej.
Następny artykułBonus na piłkę nożną od BetClic. Bonus 40 złotych dla każdego.
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.