Już w najbliższą sobotę, tj. 11 lipca odbędzie się wyczekiwana długo gala KSW 53. Typerzy oprócz oglądania tej imprezy mogą jeszcze gotówkę. A mianowicie poza wygraną na ich konto trafić może premia do 50 PLN.

Typuj KSW i wygrywaj gotówkę

Typuj KSW i wygrywaj gotówkę

Zapowiadają się ciekawe starcia podczas najbliższej gali KSW. Bowiem na przeciw siebie ustaną chociażby tacy zawodnicy, jak Gamrot vs Parke, Mańkowski vs Wrzosek, Drwal vs Bieńkowski, Grzebyk vs Jakubiev.

Z drugiej strony bukmacher STS oferuje promocję swoim graczom, w której typerzy poza wygraną gotówką mogą otrzymać dodatkowe środki, nawet do P50 LN.

Gracz, który chce skorzystać z najbliższej oferty promocyjnej bukmachera STS obowiązkowo musi się do niej zapisać poprzez wykonanie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to wejscie na stronę www.STS.pl. Po czym gracz musi kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjne „Ekstra 50 PLN na KSW” .

Bonus dla graczy za darmo:

Kupon kwalifikujący się w tej promocji musi być zakładem AKO, którego kurs całkowity nie nie może być mniejszy niż 1.85. Na zakładzie mogą znajdować się zdarzenia z dowolnej dyscypliny, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. W dodatku mogą one być z oferty przedmeczowej i na żywo.

Warunek konieczny jest taki, że na kuponie musi być minimum jedno zdarzenie związane z KSW 53. A na pewno jest z czego wybierać, bowiem oferta wspomnianego operatora jest bogata, a poza tym dojdzie do kilku ciekawych walk, jak Gamrot vs Parke, Mańkowski vs Wrzosek, Drwal vs Bieńkowski, Grzebyk vs Jakubiev.

bonus bez depozytu

Stawka zakładu promocyjnego natomiast nie może wynosić mniej niż 20 PLN. Te kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Gracz, którego zakład okazał się wygrany to poza wygraną gotówką otrzymają premię w wysokości 50% kwoty za jaką został zawarty zakład. Najwyższy bonus, jaki może trafić a konto typera to 50 PLN.

Bonus startowy w STS online:

Bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom specjalny bonus startowy, w który to typerzy mogą otrzymać darmowe środki w kwocie 29 PLN już na sam start i to bez wpłaty własnej. Kolejna premia znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, ze dokona on swojego pierwszego depozytu. Wówczas operator przyzna bonus jej równowartości, aż do 1200 PLN.

Wszyscy gracze, którzy chcą skorzystać z pakietu powitalnego koniecznie muszą wpisać specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć również fakt, że jest to jedyny moment, aby go do podać.

Użytkownicy, którzy natomiast posiadają już konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać chociażby z usługi Betgames, czyli gier karcianych online. Użytkownicy mogą grać legalnie, a poza tym za prawdziwe pieniądze chociażby w pokera na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra kasa dla graczy za obstawienie meczy. 60 PLN dla typerów od Betclic
Następny artykułExtra bonus na Esport. Do 60 PLN dla graczy
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.