Czas na pierwsze spotkania ćwierćfinałowe w Lidze Mistrzów. Na tą okazję bukmacher STS przygotował ofertę specjalną swoim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej przyznając zwrot stawki.

Bonus do 40 PLN na zakłady bukmacherskie z Ligi Mistrzów

Bonus do 40 PLN na zakłady bukmacherskie z Ligi Mistrzów

Emocji podczas najbliższych dni nie zabraknie. Bowiem przed nami takie ciekawe pojedynki, jak Barcelona vs Bayern, Manchester City vs Olympique Lyon, Atalanta vs PSG. To wszystko sprawia, że zapowiadają się emocjonujące pojedynki.

Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował ofertę specjalną „Pewny zakład na Ligę Mistrzów „, która to dostępna jest w dniach od 10 do 15 sierpnia. Jednak należy mieć na uwadze, że trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Mniejsza przegrane u bukmachera Betclic

Kupon kwalifikujący się w ramach wspomnianej oferty musi być zakładem AKO, na którym musi znajdować się dokładana ilość czterech zdarzeń.

Wszystkie typy na kuponie muszą być z oferty przedmeczowej i pochodzić z zdarzeń na Ligę Mistrzów. Kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.50.

bonus bez depozytu

Zakład okazał się wygrany? Super, cała wygrana trafi na konto gracza. W przypadku, gdy jeden typ okaże się przegrany otrzymać zwrot stawki do 40 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera Betclic Polska:

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Betclic Polska online? Jeśli nie, to warto jest mieć na uwadze, że można skorzystać z Cashbacka. Zakład bez ryzyka będzie aktywny użytkownikom pod warunkiem, że typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jak zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki. Bowiem otrzyma on zwrot całej stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u legalnego bukmachera Betclic Polska mogą skorzystać z promocji „Betclic Liga”. W ramach tej oferty typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy za obstawienie meczy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic Combi Crush – zwrot 50 PLN na LM i LE!
Następny artykułObstawiaj Ligę Europy i obierz bonus do 50 PLN
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.