Obecnie trwają spotkania w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2020. W związku z tym wydarzeniem bukmacher STS oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny. Po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE gracz może liczyć na freebet 29 PLN, bonus do 1200 PLN za dokonanie wpłaty oraz Cashback do 200 PLN.

Bonusy na start od bukmachera STS

Bonusy na start od bukmachera STS

Z tego pakietu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera STS.

Promocja aktywa jest do 9 września do godz. 23:59. Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Już na start bukmacher przyzna darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Bonus znajdzie się na koncie gracza do 48 godzin od momentu rejestracji konta.

betfan darmowy kod promocyjny

Bonus do 1200 PLN od STS:

Gracz, który dokona wpłaty może liczyć na darmowe środki, np. typer dokonał depozytu o wartości 700 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

STS: Zwrot za przegrany kupon do 200 PLN

Bukmacher STS zmniejsza ryzyko przegranego pierwszego kuponu. Jeżeli kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie musza zostać rozliczone do 10 kwietnia do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna
Następny artykułNHL i NBA: Darmowe bonusy od bukmachera eTOTO
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.