Limitowaną ofertę promocyjną graczom na zmagania w ósmej kolejce angielskiej Premier League oferuje legalny bukmacher Betclic. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN.

Piłkarski Jackpot to szansa na 15 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic

Piłkarski Jackpot to szansa na 15 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic

Promocja „Piłkarski Jackpot” polega na zagraniu kuponu AKO i poprawnym wytypowaniu ośmiu meczy z ósmej kolejki angielskiej Premier League. Warto jest dodać, że podczas najbliższej serii spotkań emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami przecież takie mecze, jak chociażby Manchester City vs Liverpool, Arsenal vs Aston Villa, Everton vs Manchester United.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego trzeba do 7 listopada do godziny 13:30 na stronie www.Betclic.pl.

15 000 PLN dla graczy na obstawienie meczy:

W ramach wspomnionej akcji dopuszczone są wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się same mecze z ósmej kolejki angielskie Premier League.

Gracz mus oddać typy w formacie „1 lub x lub 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis”, które w dodatku muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na następujące mecze:

  • Everton vs Manchester Utd.
  • Crystal Palace vs Leeds
  • Chelsea vs Sheffield
  • West Ham vs Fulham
  • West Bromwich Albion vs Tottenham
  • Leicester vs Wolverhampton
  • Manchester City vs Liverpool
  • Arsenal vs Aston Villa
bonus bez depozytu

Pamiętać również warto, że każdy gracz ma prawo zagrać nawet pięć kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 20 PLN. Bukmacher Betclic to firma, które na rynku zakładów oferuje graczom bardzo korzystne promocje.

Gracze, którzy poprawnie wytypują te mecze to poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra środki, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 15 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic Polska?

Wszyscy gracze, którzy wpiszą haslo promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji Cashbacka. Wówczas pierwszy kupon będzie bez żadnego ryzyka.

Jeśli okaże się on przegrany typer otrzyma zwrot 100 % za jaki został zawarty kupon. Maksymalna kwota, na jaką może liczyć użytkownik do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 60 PLN – Betclic Misja Sport
Następny artykułBlack Friday 2020. STS daje 200 PLN bonusu!
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.