Limitowaną ofertę promocyjną na Ligę Europy przygotował bukmacher STS. Gracze za obstawienie meczy poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki.

Bonus za obstawienie meczy. Dodatkowe 50 PLN dla typerów

Już w najbliższy czwartek swoje pojedynki kwalifikacyjne w Lidze Europy rozegrają polskie zespoły, jak Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia. Zmierza się one odpowiednio z Dynamem Mińsk, Valmierą oraz Malmoe.

Na przeciw typerom wychodzi bukmacher STS, który w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Wygrywaj i zgarnij dodatkowy bonus do 50 PLN”, a dostępna jest ona typerom do 27 sierpnia do godz. 21:00.

Jeśli chcesz z niej skorzystać musisz mieć na uwadze, że obowiazkowo trzeba do niej dołączyć, jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl.

Bonus dla graczy na Ligę Europy:

Zakład kwalifikujący się w ramach oferty promocyjnej „Wygrywaj i zgarnij dodatkowy bonus do 50 PLN” musi być zakładem AKO, który w dodatku musi spełniać następujące warunki:

  • na kuponie musi znajdować się co najmniej jeden typ z udziałem polskich drużyn w Lidze Europy
  • stawka zakładu nie może być mniejsza niż 30 PLN, zaś kurs całkowity kuponu wynosić minimum 1.85
bonus bez depozytu

Jak się okaże, że zakład okazał się wygrany to super. Poza wygraną gotówką otrzymasz dodatkowe środki. Wysokość przyznanej premii będzie wynikała wyłącznie od zagranej kwoty kuponu:

  • stawka zakładu 30-149,99 PLN – bonus o wartości 10 PLN
  • powyżej 150 PLN – bonus o wartości 50 PLN

Bonus bez wpłaty od STS 2020

Legalny bukmacher STS przyznaje darmowe środki graczom już na sam początek i to bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać darmowy bonus.

Na kolejne premię może liczyć też użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty. Wówczas na konto typera można trafić nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł“Pewny Zakład” w Betclic na Ligę Mistrzów
Następny artykułLegalny bukmacher Betclic zwraca stawkę za przegrany kupon
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.