W związku z odbywającymi się w Polsce oraz Holandii Mistrzostwami Świata w siatkówce legalny bukmacher eFortuna nagradza swoich graczy większymi wygranymi o 14%.

Większe wygrane o 14% za obstawienie siatkówki w Fortunie

Większe wygrane o 14% za obstawienie siatkówki w Fortunie

Warto jest dodać, że w najbliższych dniach czekają nas dosyć ciekawe konfrontacje, bo dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Polska – Tajlandia, Włochy – Belgia, Chiny – Kolumbia, Dominikana – Chorwacja.

Bukmacher www.eFortuna.pl z tej okazji oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, czyli „MŚ w siatkówce bez podatku”, gdzie to można liczyć na większe wygrane o 14%. A jest ona dostępna w dniach od 23 do 30 września wyłącznie w godzinach 08:00 – 12:00.

Mistrzostwa Świata w siatkówce:

W ramach promocji „MŚ w siatkówce bez podatku” należy zagrać kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO. Na takim zakładzie muszą znajdować się wyłącznie mecze z związane z MŚ w siatkówce kobiet.

Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i także na żywo. Jednak kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

bonus bez ryzyka w STS. 1640 PLN na start

Po zagraniu kuponu spełniającego powyższe warunki promocji wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14%.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Warto jest również mieć na uwadze, że legalny bukmacher eFortuna online ma bardzo ciekawy pakiet powitalny swoim graczom. Już na sam start każdy z graczy może liczyć na premię o wartości 2720 PLN.

Już na sam start gracz otrzyma 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczaniem do 600 PLN.

A w dodatku to nie wszystko! Bowiem każdy z graczy może liczyć na premię za drugi depozyt, który może wynieść nawet 2100 PLN.

Lecz na uwadze trzeba mieć istotny aspekt. A mianowicie fakt, aby koniecznie wpisać kod promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla najlepszych typerów KSW 74 w Fortunie.
Następny artykułKursy na mecze – poradnik gry w Etoto
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.