Legalny bukmacher eTOTO zmniejsza przegrane swoim graczom na zmagania z NFL, NHL oraz NBA. Wystarczy, ze typer zagra kupon za minimum 100 PLN, aby w razie przegranej otrzymać darmowy bonus o wartości 50 PLN.

Promocje bukmacherskie na NBA i NHL

Promocje bukmacherskie na NBA i NHL

Akcja „Noce granie” skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera eTOTO oraz wcześniej dokonał gracz minimum dwóch wpłaty.

Ta promocja trwa do odwołania, ale ależy jednak wiedzieć, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych etapów, które trwają od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera etoto.pl, a następnie w zakładce „noce granie”.

Trzeba wiedzieć, że zagrany kupon musi zostać zagrany oraz rozliczony w czasie jednego okresu rozliczeniowego.

Bukmacher eTOTO w ramach tej akcji kwalifikuję kupony SOLO i AKO, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z eTOTO na zmagania z NFL, NHL oraz NBA. Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.02.

Polski bukmacher Betfan bonusy promocje
Legalny bukmacher Betfan – Darmowy kod promocyjny na bous

Stawka zakładu musi wynieść co najmniej 100 PLN. Natomiast zakłady zawarte za środki bonusowe są wykluczone za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i został rozliczony jako wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma freebet Etoto o wartości 50 PLN.

Chcąc otrzymać darmowe środki należy zaznaczyć opcję „Zatwierdź” po rozliczeniu kuponu. To sprawi, że do 72 godzin na konto gracza trafią darmowe środki.

Na przestrzeni jednego orkus rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Bonus 200 % za depozyt od eTOTO

Legalny bukmacher eTOTO zwiększa depozyt dla nowych graczy, przyznając aż bonus 200% od pierwszej kwoty, a maksymalni można otrzymać nawet 200 PLN.

Minimalna kwota wpłaty to 1 PLN. Gracz, który dokonał depozytu o wartości 100 PLN otrzyma w prezencie 200 PLN. To sprawia, że na start będzie posiadał 300 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS – wrzesień 2019
Następny artykuł2098 PLN w nowej promocji bukmachera Totolotek
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.