Dlaczego tego tematu nie powinno się marginalizować? Niestety, dość sporo osób traktuje obstawianie w zakładach bukmacherskich nieco lekceważąco. Niekiedy chodzi o osoby początkujące, które błędnie zakładają, że gra jest prosta, a osiąganie dobrych wyników banalne. Niestety, rzeczywistość okazuje się o wiele bardziej skomplikowana… Jeśli jednak przeczytasz poniższy poradnik, to dowiesz się o wszystkich kluczowych aspektach i przy okazji mocno zminimalizujesz ryzyko ewentualnej porażki.

Jak krok po kroku założyć konto online?

Zanim w ogóle przejdziemy do procesu obstawiania, warto zainteresować się tym zagadnieniem. Aby nie popełnić tutaj żadnego błędu i wybrać tylko odpowiednie, legalne podmioty hazardowe. W tej grupie na pewno znajduje się m.in. Betfan. Ta firma bukmacherska działa na polskim rynku zakładów wzajemnych z powodzeniem od wielu lat. Oczywiście, wszystko odbywa się tutaj zgodnie z postanowieniami zawartymi na łamach Ustawy Hazardowej. Na stronie głównej tego internetowego bukmachera masz potwierdzenie tych słów. Co ważne, ta firma oferuje swoje zakłady nie tylko uwzględniając konto online, ale także dzięki aplikacji mobilnej. Możesz również obstawiać stacjonarnie. Warto bowiem zauważyć, że firma bukmacherska Betfan posiada od niedawna m.in. Sport Pub na terenie Jeleniej Góry. Uważasz jednak, że przede wszystkim najlepiej będzie obstawiać online? Masz taką szansę! Musisz tylko wejść na stronę główną Betfan oraz przejść przez proces rejestracji. Jest on intuicyjny.

Pierwszy zakład: co przeanalizować?

Jesteś już po założeniu konta? Tak przypuszczaliśmy; to zadanie nie będzie dla Ciebie stanowiło żadnego kłopotu. Teraz możesz już przejść do obstawiania. Aby mieć realne szanse na dobre wyniki w firmie bukmacherskiej Betfan, musisz zwracać uwagę na szereg aspektów. Liczą się tutaj nie tylko kwestie podstawowe. Warto sprawdzać także sprawy poboczne. Zakład bukmacherski musi być bowiem dokładnie, na spokojnie przeanalizowany. Zasada jest tutaj prosta. Im więcej aspektów weźmiesz pod swoją uwagę, tym masz większe szanse na zanotowanie dobrego wyniku. Generalnie eksperci rekomendują młodszym kolegom po fachu, by ci typowali przede wszystkim jeden sport. Niekiedy warto byłoby to nawet ograniczyć do jednych rozgrywek. Po to, by stawać się ekspertem od danego działu i mieć odpowiednio dużo czasu na analizowanie. Interesujesz się futbolem? Co przeanalizować z piłki? Należy na pewno sprawdzić formę obu klubów z kilku poprzednich tygodni. Zwracaj uwagę na dyspozycję w meczach domowych/wyjazdowych. Nie można też zapominać o przeglądnięciu przewidywanych składów itd.

Ile wydarzeń umieścić na premierowym kuponie?

Fachowcy doradzają, aby typować tylko jeden sport. To tutaj nie wszystko. Zakładamy, że naszym czytelnikom zależy na uzyskiwaniu dobrych wyników w firmach bukmacherskich. Masz tak samo? W takim razie warto obstawiać przede wszystkim single. Chodzi tutaj o kupony solo składające się tylko z jednego wydarzenia. Wówczas będziesz miał spore szanse na notowanie dobrych dla Ciebie wyników.

Poprzedni artykułGwarantowane 100 PLN na mecz Belgia – Polska w STS
Następny artykułCashback do 50 zł za nietrafione kupony w STS