Bukmacher Betclic Polska przygotował specjalną akcję promocyjną graczom, którzy typują tenis „Combi Crush”. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać bonus o wartości 40 PLN.

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon

Pomimo, że mamy październik to można powiedzieć, że na brak emocji w tenisie nie można narzekać. Bowiem rozegrany jest chociażby turniej wielkoszlemowy French Open, a poza tym zawodnociy ryzwalizują w innych turniejach.

Bukmacher Betclic natomiast oferuje graczom promocję „Combi Crush”, w której to typerzy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany kupon. Jeśli chcesz skorzystać z tej akcji to musisz mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a wspomniana akcja dostępna jest graczom do 1 października do godziny 23:59.

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, które muszą w dodatku spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 5.00, a minimalna ilość zdarzeń to pięć
  • wyłącznie typy z tenisa, które mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • stawka minimalna kuponu to 40 PLN
bonus bez depozytu

Jeśli, faworyci Cię zawiedli a zakład spełnia powyższe warunki promocji to użytkownik otrzyma zwrot całej stawki na zakłady sportowe za kupon. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto gracza to 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska

Wszyscy nowi użytkownicy na start w Betclic Polska mogą skorzystać z zakładu bez najmniejszego ryzyka i straty gotówki na pierwszy kupon, aż do 550 PLN. Jeśli okaże się, ze faworyci Cię zawiodą to otrzymasz zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Użytkownik będzie mógł skorzystać z Cashbacka pod warunkiem, że wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Trzeba jednak mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Po założeniu konta gracz nie będzie mógł już wpisać tego kodu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj Ligę Europy i obierz bonus do 50 PLN
Następny artykułCodziennie 20 PLN za obstawienie meczy w STS
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.