Legalny polski bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom piłkarskie Happy Hours, w której to akcji zwiększa wygrane graczom o 14%.

Happy Hours u legalnego bukmachera Fortuna

Happy Hours u legalnego bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do tych użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmacher Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest w każdy piątek, kiedy swoje pojedynki rozgrywa PKO Ekstraklasa. Najbliższa okazja do skorzystania z tej akcji już dzisiaj, czyli 30 sierpnia.

Chcąc skorzystać z promocji należy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, w godzinach 17:00 – 18:00 i dodać do kuponu zakład „Happy Hours”, a to sprawi, że dany kupon automatycznie jest zapisany do tej akcji.

Na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z piłki nożnej z oferty przedmeczowej.

Kupon może zostać zagrany z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmachera Fortuna.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

betfan darmowy kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, ze z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony mające zdarzenia:

  • z superoferty
  • hitu dnia
  • bezpiecznego zakładu

Gracz, który spełnia powyższe warunki akcji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Fortuna: bonus za darmo na start

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom niezwykle ciekawy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą: freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka oraz bonus do 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tej oferty wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Już na start gracz otrzyma 20 PLN w formie punktów FKP do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania depozytu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 40 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic
Następny artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS – wrzesień 2019
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.