Legalny bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, aby otrzymać premię o wartości 100 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Pucharowy bonus 100 zł od STS

Pucharowy bonus 100 zł od STS

Warto jest dodać, że ciekawych spotkań w najbliższych dniach nie zabraknie, ponieważ dojdzie do spotkań w takich rozgrywkach, jak m.in. finału Pucharu Polski, półfinałów Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z promocji „Obstaw i odbierz do 100 PLN”, która jest dostępna wyłącznie do 5 maja do godziny 23:59.

Lecz użytkownik, który chce wziąć w niej udział musi mieć na uwadze, ze koniecznie trzeba do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Prezent 100 zł od STS

Warunki wspomnianej akcji promocyjnej są bardzo proste. Bowiem promocją jest objęty pierwszy kupon SOLO lub AKO, na którym to obowiązkowo musi znajdować się co najmniej jeden typ dot. finału Pucharu Polski, półfinałów Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji w piłce nożnej.

Freebet od Superbet na start

Trzeba mieć na uwadze również fakt, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka minimalna to 20 PLN.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na extra kasę, ponieważ bukmacher STS online przyzna bonus w wysokości 50% stawki do 100 PLN.

Bonus na start w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim nowym graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to trzy pierwsze depozytu są objęte promocję. A łącznie każdy z graczy może otrzymać nawet 1500 PLN w formie środków bonusowych.

Dodatkowo w prezencie gracz może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Lecz trzeba mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy na sporty wirtualne od STS
Następny artykułBukmacher eWinner rozdaje gotówkę za depozyt. Nawet 500 PLN dla każdego gracza
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.