Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS online. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO na mecz Belgia – Polska, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Bukmacher STS zmniejsza przegrane na Ligę Narodów.

Bukmacher STS zmniejsza przegrane na Ligę Narodów.

Polacy w rywalizacji z Belgami na pewno nie są faworytami. Jednak trzeba zaznaczyć, że to w pierwszej kolejce lepiej zaprezentowali się właśnie Biało – Czerwoni, którzy pokonali Walię 2-1. Natomiast Belgowie przegrali i to wyraźnie z Holandią 1-4.

Na najbliższe spotkanie Biało – Czerwonych bukmacher STS online oferuje specjalną akcję promocyjną „Bezpieczne 100 PLN. Wytypuj mecz Belgia – Polska”, w której to każdy gracz może liczyć na zwrot stawki za przegrany kupon.

Chcąc wziąć w niej udział użytkownik koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl,a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 6 do 8 czerwca do godziny 23:59.

Bonus do 100 PLN na mecz Belgia – Polska

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, który to będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące na spotkanie Belgia – Polska
  • typ może być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
Freebet od Superbet na start

W przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na premię za KAŻDY z trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. Rejestracja w STS to także nowe bonusy bez ryzyka na gry karciane i wirtualki.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. STS kod promocyjny to kolejne korzyści posiadania konta u najlepszego bukmachera w Polsce. A warto zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy granie zakładów sportowych bez jakiejkolwiek wiedzy ma sens?
Następny artykułMój pierwszy zakład bukmacherski – jak się do niego przygotować?
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.