Bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich graczy za obstawienie meczy w ramach oferty specjalnej „Misja Sport”. Wystarczy wytypować trzy poprawnie zakłady, aby oprócz wygranej otrzymać dodatkowe środki o wartości 60 PLN.

Pewna gotówka dla typerów za obstawienie meczy

Pewna gotówka dla typerów za obstawienie meczy

Nie da się ukryć, że jest obecnie co obstawiać u bukmacherów, ponieważ ich oferty są znacznie bogatsze niż miało to miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Wynika to z tego, że większość rozgrywek wróciło do zmagań. Ma to miejsce przede wszystkim w piłce nożnej, ponieważ przed nami chociażby konfrontacje w Premier League, Bundeslidze, Serie A, LaLidze czy też PKO Ekstraklasie.

Na tą okazję bukmacher online Betclic Polska oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to typerzy oprócz wygranej gotówki mogą otrzymać kolejne środki. Akcja „Misja Sport” dostępna jest wszystkim użytkownikom w dniach od 24 czerwca od godz. 08:00 do 28 czerwca do godz. 23:59.

Graczu, chcesz skorzystać z tej oferty? Jak tak, to pamiętaj, że musisz koniecznie do tej oferty dołączyć. Należy wejść na stronę www.Betclic.pl i kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Misja Sport”.

60 PLN dla graczy za obstawienie meczy

W ramach tej akcji promocyjnej kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, które muszą zostać zawarte za nie mniej niż 20 PLN.

Nie da się ukryć, że dobrą wiadomością jest to ze typer ma prawo wyboru dyscyplin, jakie znajdą się na zakładzie. Bowiem typy znajdujące się na kuponie promocyjnym mogą pochodzić z dowolnej oferty bukmachera Betclic, które w dodatku mogą być przedmeczowe oraz „na żywo”. Jednak podstawowy wymóg zdarzenia jest taki, że kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.50.

bonus bez depozytu

Gracz, którego co najmniej trzy zakłady okazały się wygrane to prócz wygranej gotówki otrzyma dodatkowe środki. A mianowicie na konto użytkownika trafi bonus o wartości 60 PLN.

Kod bonusowy do 550 PLN w Betclic Polska:

Warto jest mieć na uwadze, że wszyscy gracze mogą rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic mogą bez żadnego ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka wystarczy jedynie wpisać limitowane hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. Natomiast, jak los nie będzie na tyle łaskaw. I okażę się, że faworyci Cię zawiodą to otrzymasz zwrot całej kwoty, która maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.

Warto jest mieć na uwadze o tym, że u wspomnianego operatora gracz może regularnie wygrywać większą gotówką w ramach oferty „Multi+”. W tej akcji wspomniany operator zwiększa wygrane wszystkich graczom nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera eFortuna na bonus 1185 PLN
Następny artykułPromocja „Ekstra 50 PLN na KSW” u bukmachera STS
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.