Limitowaną ofertę promocyjną typerom Esportu przygotował bukmacher STS. Gracze typując zdarzenia ze sportów komputerowych poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra premię. A mianowicie bonus nawet do 60 PLN.

STS rozdaje bonusy na Esport dla graczy. Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej

STS rozdaje bonusy na Esport dla graczy. Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej

Śmiało można powiedzieć, że Esport zyskał sporą rzeszę fanów na przestrzeni otatnich tygodni. Wynika to z jednej prosty przyczyny. Mecze, a zarazem turnieje w tej dyscyplinie są rozgrywane bez żadnej przerwy i zgodnie z planem.

Natomiast bukmacher STS wychodzi swoi graczom na przeciw i oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Ekstra 60 PLN na Esport”, która dostępna jest graczom do 23 lipca do godz. 23:59. Typer, który chce wziąć w niej udział obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus na Esport dla graczy

Kupon kwalifikujący się w ramach oferty „Ekstra 60 PLN na Esport” musi być zakładem AKO. Jednak jego kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.50. Na kuponie muszą znajdować się obowiązkowo trzy zdarzenia, a jedno z nich musi być z Esportu.

Śmiało można powiedzieć, że jest z czego wybierać, bowiem spotkań w grach Counter Strike, League of Legends, Overwatch, czy tez StarCraft 2 nie brakuje w najbliższych dniach.

bonus bez depozytu

Twój zakład okazał się wygrany. To super na konto trafi bonus w wysokości 15% wygranej kwoty. Codzienne każdy gracz może otrzymać do 20 PLN w gratisie, zaś maksymalny łączny bonus przypadający na każdego użytkownika to 60 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Bukmacher STS wszystkim graczom oferuje najnowszy pakiet powitalny, w którym to łącznie na konto typera może trafić nawet 1229 PLN. Chcąc liczyć na te środki gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE. Wówczas będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Poza tym nie można zapominać, że STS w swojej ofercie posiada usługę Betgames. Dostępne są chociażby tam takie, gry jak poker online. W dodatku można w niego grać legalnie i to za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja „Ekstra 50 PLN na KSW” u bukmachera STS
Następny artykułBetclic Combi Crush – zwrot 50 PLN na LM i LE!
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.