Jedna z aktywnych promocji bukmachera Betclic to „Multi+”. W ramach tej oferty wszyscy typerzy mogą liczyć na extra bonus, ponieważ wygrana może być zwiększona nawet o 50% i to można powiedzieć, że bez żadnych ograniczeń.

Bonus dla typerów

Bonus dla typerów

Pomimo, że w dalszym ciągu oferty bukmacherów nie są zbyt bogate, ponieważ większość dyscyplin jest zawieszona to i tak gracze regularnie obstawiają mecze. Na przestrzeni ostatnich tygodni niezwykle popularny stał się Esport. Przyczyna tego jest niezwykle prosta. A mianowicie mecze w tych rozgrywkach rozgrywają się bez żadnej przerwy.

Jednak trzeba podkreślić o ciekawej promocji bukmachera Betclic – „Multi+”. Gracze, którzy korzystają z tej oferty mogą liczyć na większe wygrane. Maksymalny bonus to, aż 50%.

Warto jest mieć na uwadze, że wspomniana akcja trwa do odwołania. Poza tym swojego udziału nie trzeba do niej nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bonus od Betclic 2020.

W ramach promocji „Multi+” kwalifikują się jedynie zakłady AKO, na których znajdować się musi do najmniej pięć zdarzeń. Gracz sam wybiera, jakie to będą typy. Bowiem mogą pochodzić one z dowolnej dyscypliny, jakie w swojej ofercie posiada bukmacher Betclic.

Kolejnym atutem tej akcji jest to, że możesz łączyć typy z oferty przedmeczowej z zakładami na żywo i to na jednym zakładzie.

bonus bez depozytu

Jaki bonus trafi na Twoje konto uzależnienie to wszystko jest od Ciebie. Bowiem im więcej typów tym większa premia, która maksymalnie może wynieść nawet 50%:

Nadmienić natomiast trzeba fakt, że każdy gracz w ramach tej oferty może zagrać dowolna ilość kuponów.

Kod promocyjny w Betclic 2020:

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta online u legalnego bukmachera Betclic Polska mogą skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka, aż do 550 PLN.

Opisany Cashback będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne —>>> KOD550 dla formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że użytkownicy, którzy posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać z Betclic TV. Dostępne są tam wydarzenia sportowe, które można obejrzeć na żywo online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj podwójnie w STS. Pula nagród co tydzień 25 000 PLN. Wygrywaj podwójnie. Extra bonusy dla każdego typera.
Następny artykułBonus 100% za wpłatę od eFortuny. Extra gotówka dla graczy.
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.