Jedna z aktywnych promocji bukmachera Betclic to „Multi+”. W ramach tej oferty wszyscy typerzy mogą liczyć na extra bonus, ponieważ wygrana może być zwiększona nawet o 50% i to można powiedzieć, że bez żadnych ograniczeń.

Bonus dla typerów

Bonus dla typerów

Pomimo, że w dalszym ciągu oferty bukmacherów nie są zbyt bogate, ponieważ większość dyscyplin jest zawieszona to i tak gracze regularnie obstawiają mecze. Na przestrzeni ostatnich tygodni niezwykle popularny stał się Esport. Przyczyna tego jest niezwykle prosta. A mianowicie mecze w tych rozgrywkach rozgrywają się bez żadnej przerwy.

Jednak trzeba podkreślić o ciekawej promocji bukmachera Betclic – „Multi+”. Gracze, którzy korzystają z tej oferty mogą liczyć na większe wygrane. Maksymalny bonus to, aż 50%.

Warto jest mieć na uwadze, że wspomniana akcja trwa do odwołania. Poza tym swojego udziału nie trzeba do niej nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bonus od Betclic 2020.

W ramach promocji „Multi+” kwalifikują się jedynie zakłady AKO, na których znajdować się musi do najmniej pięć zdarzeń. Gracz sam wybiera, jakie to będą typy. Bowiem mogą pochodzić one z dowolnej dyscypliny, jakie w swojej ofercie posiada bukmacher Betclic.

Kolejnym atutem tej akcji jest to, że możesz łączyć typy z oferty przedmeczowej z zakładami na żywo i to na jednym zakładzie.

bonus bez depozytu

Jaki bonus trafi na Twoje konto uzależnienie to wszystko jest od Ciebie. Bowiem im więcej typów tym większa premia, która maksymalnie może wynieść nawet 50%:

Nadmienić natomiast trzeba fakt, że każdy gracz w ramach tej oferty może zagrać dowolna ilość kuponów.

Kod promocyjny w Betclic 2020:

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta online u legalnego bukmachera Betclic Polska mogą skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka, aż do 550 PLN.

Opisany Cashback będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne —>>> KOD550 dla formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że użytkownicy, którzy posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać z Betclic TV. Dostępne są tam wydarzenia sportowe, które można obejrzeć na żywo online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.