Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher LvBet. Wystarczy dokonać minimalnej wpłaty 20 złotych, aby otrzymać bonus w wysokości 50% dokonanego depozytu. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 300 złotych.

Bonus na sporty wirtualne

Bonus na sporty wirtualne

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Gracze do tej akcji nie muszą się nigdzie zgłaszać, ani zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że dostępna jest ona w dniach od 4 lutego od godz. 00:00 do 9 lutego do godziny 23:59.

Promocja polega na dokonaniu depozytu o minimalnej wartości 20 złotych, aby otrzymać bonus w wysokości 50% dokonanego depozytu. Najwyższa premia jaka może znaleźć się na koncie gracza to 300 złotych.

bonus bez depozytu

Darmowe środki znajdą się na koncie gracza po tym jak bukmacher LvBet dokona zaksięgowania wpłaty. Bonus będzie do wykorzystania na zakłady z oferty sportów wirtualnych. Typerzy mogą tam typować:

  • piłkę nożną
  • tenis
  • wyścigi

Należy jednak mieć na uwadze, że promocją objęta jest jedynie pierwsza wpłata dokonana w tym okresie.

Bonus bez depozytu u bukmachera LvBet 2020

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta online u legalnego bukmachera LvBet może liczyć na darmowe środki w wysokości 20 złotych i do bez dokonywania żadnej wpłaty.

Jednak to nie wszystko. Gracze mogą liczyć na dwie kolejne premie za dokonanie depozytów, a każda z nich może wynieść odpowiednio 1000 złotych i 500 złotych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera Fortuna na skoki narciarskie.
Następny artykułKupony bez podatku u bukmachera LvBet. Wygrywaj więcej z aplikacji mobilnej.
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.