Przed nami druga kolejka w 2020 w rozgrywkach Fortuna 1 liga. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował akcje swoim graczom, w której to można liczyć na pewne 20 złotych za obstawienie meczu.

Promocja dla graczy

Promocja dla graczy bukmachera Fortuna

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Akcja dostępna jest typerom w dniach od 6 marca do 8 marca do godziny 17:00. Typerzy swojego udziału do tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Warunki tej oferty są niezwykle proste. Wystarczy w czasie promocji zagrać minimum trzy kupony, na których musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z Fortuna 1 ligi.

Podczas najbliższych spotkań dojdzie do takich pojedynków, jak chociażby Stal Mielec vs Nieciecza, Jastrzębie vs Radomiak, czy też Głogów vs Tychy.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO i MAXIKOMBI, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia przedmeczowe.

Polski bukmacher Betfan bonusy promocje
Legalny bukmacher Betfan – Darmowy kod promocyjny na bous

Bukmacher online zastrzega, że stawka minimalna każdego zakładu to 20 złotych, ale z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte są środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma w gratis 20 złotych i to niezależnie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Fortuna kod promocyjny 2020

W skład pakietu powitalnego u bukmachera Fortuna każdy gracz może liczyć na start na:

  • freebet 20 złotych bez depozytu
  • bonus za wpłatę do 1000 złotych
  • Cashback do 115 złotych

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE”. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby je wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na piłkę nożną od BetClic. Bonus 40 złotych dla każdego.
Następny artykułPKO Ekstraklasa. Darmowy bonus dla każdego graczy za obstawienie meczy od BetClic. Pula nagród 20 000 złotych.
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.