Limitowaną ofertą promocyjną na e-sport przygotował bukmacher eFortuna online. Wystarczy, że gracz zagra minimum trzy kupony z tej dyscypliny, a otrzyma w zamian darmowy bonus nawet do 25 złotych i to niezależenie od tego, ja zakłady zostały rozliczone.

E-Sport bonus dla każdego gracza

E-Sport bonus dla każdego gracza

W związku z tym, że korona wirus mocno dotknął również Świat sportu zdecydowaną większość typerów obecnie obstawia e-sport. Bukmacher eFortuna wychodzi graczom na przeciwko i przyznaje pewne środki za obstawienie meczy.

Promocja „E-sportowy pewniak” dostępna jest graczom w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59. Typerzy swojego udziału w ramach tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Wystarczy, że gracz w czasie tej akcji zagra kupony SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których to będą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z e-sportu. Trzeba mieć na uwadze, że każdy typ musi koniecznie pochodzić z oferty przedmeczowej.

Minimalna stawka zakładu to 10 złotych, ale z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

bonus bez depozytu

Bonus za darmo na E-sport

Bonus nawet do 25 złotych otrzyma każdy gracz, który w czasie promocji zagra minimum trzy kupony, które spełniają powyższe warunki:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Istotną sprawą w tym wszystkim jest fakt, że środki zostaną przyznane graczom niezależenie od tego, jak kupony zostały rozliczone.

Na pewno jest co obstawiać, ponieważ w najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować w takich grach, jak Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

Kod promocyjne w eFortunie

Każdy nowy użytkownik, który wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym u bukmachera eFortuna może liczyć na następujące darmowe środki:

  • bonus 20 złotych bez depozytu
  • premię za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Warto jest przypomnieć, że w dalszym ciągu gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułPKO Ekstraklasa. Darmowy bonus dla każdego graczy za obstawienie meczy od BetClic. Pula nagród 20 000 złotych.
Następny artykułDarmowe 40 PLN dla typerów za obstawienie E-sportu od BetClic.
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.