Bukmacher eWinner online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z piłki nożnej. Na konto każdego użytkownika trafi łączny freebet o wartości 75 PLN.

Co weekend 75 PLN za obstawienie meczy od eWinner

Co weekend 75 PLN za obstawienie meczy od eWinner

Na pewno jest co typować, ponieważ oferta z piłki nożnej jest bardzo bogata i każdy z typerów ma na pewno co obstawiać. Tym bardziej, że wracają mecze w czołowych ligach europejskich, jak Bundesliga, Seria A, czy też Ligue 1.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher eWinner i oferuje typerom specjalną akcje promocyjną „Futbol totalny. Freebety na graczy” jest ona dostępna w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Jednak chcąc skorzystać z tej oferty promocyjnej należy koniecznie do niej się zapisać na stronie www.eWinner.pl. I dokonać tego trzeba jeszcze przez zagraniem pierwszego kuponu.

Gwarantowane bonusy dla typerów:

Bukmacher eWinnner w promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej.

Typy mogę pochodzić z dowolnej ligi, ale trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka wynosić musi równo 49 PLN.

bonus bez depozytu

Typer, który spełnił powyższe warunki promocji otrzymać każdego dnia trwania promocji freebet o wartości 25 PLN. I to be znacznie, jak zakłady zostały rozliczone. Łącznie na konto typera moze trafić nawet 75 PLN.

Kod promocyjny w eWinner:

Legalny bukmacher eWinner PL na start oferuje każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną, w której to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 110 PLN.

Dodatkowo można liczyć na dodatkową premię. A mianowicie na konto każdego użytkownika trafi premia za drugi depozyt do 550 PLN.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 60 PLN co weekend w Superbet.
Następny artykułCzy można wygrywać u bukmachera nie interesując się sportem? 
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.