Najnowsza promocja legalnego bukmachera STS online jest to „Bonus od depozytu do 50 PLN”. Wystarczy spełnić dwa proste warunki w tej akcji, aby otrzymać dodatkowe środki nawet o wartości 50 PLN.

Bonus 50 PLN dla każdego typera na sporty wirtualne

Bonus 50 PLN dla każdego typera na sporty wirtualne

Sporty wirtualne cały czas cieszą się sporą popularnością. Wynika to z kilku przyczyn. Po pierwsze mecze są rozgrywane tam z dużą częstotliwością i regularnością. Dodatkowo ta oferta jest dostępna graczom przez całą dobę!

Dodatkowo na darmowe środki można liczyć w ramach promocji „Bonus od depozytu do 50 PLN”, ale trzeba mieć na uwadze, iż jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 22 od 24 marca do godziny 23:59.

Natomiast trzeba mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu.

50 PLN na sporty wirtualne

Zadaniem graczy w promocji „Bonus od depozytu do 50 PLN” jest spełnienie dwóch prostych warunków promocji, a w zamian typerzy mogą liczyć na darmowe środki.

Pierwszy krok, jaki jest wymagane od bukmachera STS online jest dokonanie depozytu w wysokości nie mniejszym niż 50 PLN.

Po czym pozostaje graczom już zagranie kuponu promocyjnego SOLO lub AKO, na którym to muszą znajdować się wyłącznie typy ze sportów wirtualnych. Dodatkowo gracz musi mieć na uwadze, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka wynosić musi nie mniej niż 50 PLN.

Freebet od Superbet na start

Gracze, którzy spełnili powyższe warunki promocji otrzymają darmowe środki w wysokości 25% dokonanego depozytu do 50 PLN. Lecz trzeba dodać, że nie ma znaczenia, jak zakład promocyjny zostanie rozliczony!

Kod promocyjny w STS 2022:

Legalny polski bukmacher STS online nagradza wszystkich nowych typerów w ramach specjalnego pakietu powitalnego.

Chcąc go aktywować należy koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W STS kod promocyjny wpisac można jedynie raz.

Wówczas za samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwsza wpłata jest objęta promocją, a gracz otrzyma jej równowartość, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOpinie o bukmacherze Betfan – co myślą o firmie gracze?
Następny artykułGwarantowany bonus na europejskie puchary od STS. Pewne 100 PLN
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.