W związku z coraz bardziej popularniejsze jest obstawanie E-sportu legalny bukmacher BetClic Polska przygotował promocją swoim graczom. Typerzy za obstawienie meczy mogą otrzymać extra bonus o wartości 40 PLN.

Bonusy bukmacherskie na E-sport

Bonusy bukmacherskie na E-sport

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie E-sportu stało się niezwykle popularne. Poza tym ta dyscyplina zyskała sporą ilość fanów na przestrzeni ostatnich tygodni, ponieważ korona wirus sprawił, że dużą ilość rozgrywek jest zawieszonych i to wszystko sprawiło, że oferty bukmacherów są ubogie.

Z tej okazji bukmacher BetClic Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną „Misja E-sport”, w której to przyznaje bonus za obstawienie meczy. Akcja dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 1 kwietnia od godz. 12:00 do 5 kwietnia do godz. 23:59.

Użytkownik, który chce z niej skorzystać obowiązkowo musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie koniecznie trzeba naciskać w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Misja E-sport”.

E-sport bonus dla graczy.

Następnie pozostaje graczom już wyłącznie obstawiać mecze. W ramach tej akcji bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 3.00. Na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy z oferty przedmeczowej lub na żywo, które będą pochodzić z E-sportu.

W najbliższych dniach na pewno jest z czego wybierać, ponieważ dojdzie do rywalizacji, w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends oraz OVERWATCH.

bonus bez depozytu

Stawka minimalna każdego kuponu promocyjnego to 20 PLN, ale z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który poprawnie wytypuje minimum dwa kupony w Betclic Polska, które spełniają powyższe warunki promocji to oprócz wygranej gotówki otrzyma extra bonus od bukmachera BetClic 40 PLN. Trafi on na konto typera najpóźniej w dniu 6 kwietnia do godz. 23:59.

Kod promocyjny 2020 w BetClic:

Zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN wchodzi w skład bonusu powitalnego u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Wystarczy wyłącznie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji bonusu. Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot gotówki do 550 PLN.

Należy mieć na uwadze, że z panującym korona wirusem mecze można obstawiać wyłącznie online przez internet.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do 25 złotych za obstawienie meczy od eFortuny na E-sport
Następny artykułWygrywaj podwójnie w STS. Pula nagród co tydzień 25 000 PLN. Wygrywaj podwójnie. Extra bonusy dla każdego typera.
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.