W związku z coraz bardziej popularniejsze jest obstawanie E-sportu legalny bukmacher BetClic Polska przygotował promocją swoim graczom. Typerzy za obstawienie meczy mogą otrzymać extra bonus o wartości 40 PLN.

Bonusy bukmacherskie na E-sport

Bonusy bukmacherskie na E-sport

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie E-sportu stało się niezwykle popularne. Poza tym ta dyscyplina zyskała sporą ilość fanów na przestrzeni ostatnich tygodni, ponieważ korona wirus sprawił, że dużą ilość rozgrywek jest zawieszonych i to wszystko sprawiło, że oferty bukmacherów są ubogie.

Z tej okazji bukmacher BetClic Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną „Misja E-sport”, w której to przyznaje bonus za obstawienie meczy. Akcja dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 1 kwietnia od godz. 12:00 do 5 kwietnia do godz. 23:59.

Użytkownik, który chce z niej skorzystać obowiązkowo musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie koniecznie trzeba naciskać w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Misja E-sport”.

E-sport bonus dla graczy.

Następnie pozostaje graczom już wyłącznie obstawiać mecze. W ramach tej akcji bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 3.00. Na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy z oferty przedmeczowej lub na żywo, które będą pochodzić z E-sportu.

W najbliższych dniach na pewno jest z czego wybierać, ponieważ dojdzie do rywalizacji, w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends oraz OVERWATCH.

bonus bez depozytu

Stawka minimalna każdego kuponu promocyjnego to 20 PLN, ale z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który poprawnie wytypuje minimum dwa kupony w Betclic Polska, które spełniają powyższe warunki promocji to oprócz wygranej gotówki otrzyma extra bonus od bukmachera BetClic 40 PLN. Trafi on na konto typera najpóźniej w dniu 6 kwietnia do godz. 23:59.

Kod promocyjny 2020 w BetClic:

Zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN wchodzi w skład bonusu powitalnego u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Wystarczy wyłącznie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji bonusu. Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot gotówki do 550 PLN.

Należy mieć na uwadze, że z panującym korona wirusem mecze można obstawiać wyłącznie online przez internet.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.