Bukmacher STS nagradza wszystkich użytkowników za obstawienie meczy. Każdy gracz codziennie może liczyć na extra 20 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. To sprawia, że każdy gracz co tydzień może otrzymać nawet 140 PLN.

Pewne bonusy codziennie w STS. 20 PLN dla typerów

Pewne bonusy codziennie w STS. 20 PLN dla typerów

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher STS, którzy regularnie obstawiają mecze i oferuje limitowaną ofertę promocyjną i „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”, a ta akcja dostępna jest graczom od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59, aż do odwołania.

Chcąc z niej skorzystać należy obowiązkowo się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i o jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego.

Pewny bonus za obstawienie meczy dla typerów:

W ramach akcji „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” dostępne są wyłącznie zakłady AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej
  • kupon musi zostać rozliczony w ten sam dzień co został zawarty
Polski bukmacher Betfan bonusy promocje
Legalny bukmacher Betfan – Darmowy kod promocyjny na bous

Jeśli zagrane przez gracza kupony spełniają powyższe warunki promocji i to w zamian typer otrzyma 20 PLN w formie środków bonusowych. I co ważne każdego dnia na taką kwotę mogą liczyć wszyscy typerzy bez znaczenia, jak te zakłady zostały rozliczone.

Bonus powitalny do 1229 PLN w STS:

Bukmacher STS oferuje graczom na start już darmowe środki. Użytkownik, który wpisze hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Już za samą rejestrację gracz otrzyma 29 PLN w formie środków bonusowych i to bez wpłaty własnej. Po dokonaniu pierwszego depozytu typer będzie mógł liczyć na premię równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Betclic zwraca stawkę za przegrany kupon
Następny artykułBonus 60 PLN – Betclic Misja Sport
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.