Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS z okazji spotkań w europejskich pucharach. Każdy z graczy może liczyć na zwrot stawki za każdy przegrany kupon.

50 PLN na europejskie puchary w STS

50 PLN na europejskie puchary w STS

A trzeba powiedzieć, że w najbliższych dniach emocji na pewno nie powinno brakować, bo przed nami takie rywalizacje, jak m.in. HJK – Pilzno, Lech Poznań – Dinamo, Pogoń Szczecin – Brondby, czy też Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk.

Warto jest dodać, że chcąc skorzystać z akcji promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary” do 19 lipca do 21 lipca do godziny 23:59 koniecznie trzeba do niej sie zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus do 50 PLN na europejskie puchary

Zadaniem graczy w promocji „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary” jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Freebet od Superbet na start

Warto jest wiedzieć, ze za każdy przegrany kupon bukmacher STS dokona zwrotu 15% wartości stawki. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną akcję promocyjną na sam start, w której to użytkownicy mogą liczyć na premie za każdą z trzech pierwszych wpłat. Łącznie może wynieść ona nawet 1500 PLN.

Warto jest również wiedzieć, że każdy pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames jest objęty ubezpieczaniem. To znaczy, że w momencie przegranej gracz może liczyć na zwrot całej stawki.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMój pierwszy zakład bukmacherski – jak się do niego przygotować?
Następny artykułUFC 278: Bonusy bukmacherskie. 20 000 PLN za obstawienie walk w Fortunie
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.