Bukmacher eWinner PL nagradza każdego swojego użytkownika, który dokona depozytu. Wystarczy dokonać wpłaty w wysokości minimum 10 PLN, aby cieszyć się z środków. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 500 PLN w formie bonusu!

Jak odebrać 500 PLN od bukmachera eWinner?

Jak odebrać 500 PLN od bukmachera eWinner?

Warto jest dodać, że na pewno bukmacher eWinner jest dosyć ciekawym operatorem, gdzie to każdym z typerów na pewno znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo regularnie można liczyć na freebety od tego operatora.

Dodatkowo legalny bukmacher www.eWinner.pl wychodzi na przeciw swoim graczom i oferuje akcję promocyjną „Bonus do 500 PLN za drugi depozyt”, która jest aktywna do odwołania.

Bonus 50% za wpłatę do 500 PLN

Warunki akcji promocyjnej „Bonus do 500 PLN za drugi depozyt” są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy dokonać drugiej wpłaty w wysokości 10 PLN, aby otrzyma bonus. Bowiem bukmacher eWinner PL przyznaję premię 50% jej wartości:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 350 PLN. Taka sama kwota trafi na konto typera, ale w formie bonusu. Łącznie gracz będzie posiadał 700 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

bonus bez ryzyka

Należy jednak mieć na uwadze, że premia za depozyt zostanie aktywowana w momencie zagrania kuponu lub kuponów o równowartości dokonanej wpłaty. A najwyższa wartość, na jaką może liczyć każdy gracz to nawet 500 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferuje każdemu nowemu użytkownikowi limitowany pakiet powitalny na sam start, w którym to można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty każdy z użytkowników otrzyma premię 100% jej wartości, aż do 500 PLN.

Lecz powyższe bonusy będą aktywne pod jednym prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowany bonus na europejskie puchary od STS. Pewne 100 PLN
Następny artykułCzy granie zakładów sportowych bez jakiejkolwiek wiedzy ma sens?
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.