Czas na ostatecznie rozstrzygnięcia podczas europejskich pucharów. W dodatku każdy z użytkowników może liczyć na mniejsze przegrane za przegrane kupony.

Legalny bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom

Legalny bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom

Śmiało można powiedzieć, że jest o co typować. Bowiem przed nami takie potyczki, jak m.in. Real Madryt vs Inter Mediolan, Bayern Monachium vs Barcelona, Napoli vs Leicester oraz Legia Warszawa vs Spartak Moskwa.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Pewny zakład”, która jest dostępna do 9 grudnia do godziny 23:59. Jednak gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Pewne 40 PLN za obstawienie meczy w Betclic:

Zadaniem graczy w promocji „Pewny zakład” jest zagranie kuponu wielozdarzneiowego, na którym musi znajdować się minimum pięć zdarzeń, ale wszystkie muszą pochodzić z europejskich pucharów. Dodać trzeba również, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00.

bonus bez depozytu

Grac,z którego kupon okazał się wygrany to super. W przypadku jednego błędu typer otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 40 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online w pakiecie powitalnym oferują graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

To sprawi, że jeśli kupon okażę się przegrany to użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja Obstaw i odbierz 90 PLN w STS.
Następny artykułGwarantowane 60 PLN co weekend w Superbet.
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.