Przed nami zmagania w IV kolejce fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Każdy z użytkowników w dodatku może liczyć na extra premię za typowanie tych rozgrywek od bukmachera eFortuna. Niewątpliwie jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Pula Nagród 20 000 PLN w Fortunie za typowanie meczów Ligi Mistrzów

Pula Nagród 20 000 PLN w Fortunie za typowanie meczów Ligi Mistrzów

Jak to w każdej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów ciekawych starć na pewno nie brakuje. I podobnie będzie podczas najbliższych dni, a dojdzie do dosyć ciekawych rywalizacji, jak m.in. Liverpool vs Atletico Madryt, Dortmund vs Ajax, czy też Lipsk vs PSG.

Na tą okazją każdy z gracz może skorzystać z promocji „Ekspert +”, która jest aktywna wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl. A należy mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie do 2 listopada do godziny 18:45.

Bonusy na Ligę Mistrzów:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, na którym to będą znajdować się następujące mecze:

Należy mieć na uwadze, że na każde z tych spotkań należy oddać wyłącznie typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Dodatkowo każde zdarzenie koniecznie musi być z oferty przedmeczowej.

bonus bez depozytu

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali te spotkania to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na extra kasę. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w eFortunie online:

Bukmacher eFortuna online oferuje każdemu nowymi użytkownikowi extra pakiet powitalny, w którym to na sam start można skorzystać z:

  • darmowych 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • pierwszy bezpieczny kupon do 600 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod jednym warunkiem. A mianowicie, jeśli gracz wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?
Następny artykułPromocja Obstaw i odbierz 90 PLN w STS.
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.