Bukmacher eFortuna online oferuje graczom specjalną akcję promocyjną, w której to można liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. A niewątpliwie jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Ekspert + w Forutnie z pulą nagród 25 000 PLN

Ekspert + w Forutnie z pulą nagród 25 000 PLN

A nie można na pewno zapominać, że przed nami niezwykle emocjonujące starcia, ponieważ dojdzie do kilku bardzo ciekawych meczy, jak m.in. Napoli – Barcelona, Villarreal – Juventus, Benfica – Ajax, Chelsea – Lille, czy też Rangers – Dortmund.

Warto jest dodać, że promocja „Ekspert +” jest aktywna graczom jedynie do 22 lutego do godziny 21:00 i dostępna na stronie www.eFortuna.pl.

Bonusy bukmacherskie na dzisiaj:

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zagranie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się wyłącznie następujące starcia:

  • Chelsea – Lille
  • Villarreal – Juventus
  • Atl. Madryt – Manchester United
  • Benfica – Ajax
  • Lazio – Porto
  • Real Sociedad – Lipsk
  • Olympiakos – Atalanta
  • Betis – Zenit
  • Napoli – Barcelona
  • Rangers – Dortmund
Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –> BETONLNE

Na każde z powyższych spotkań gracz musi oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Jeśli, graczom udało się wytypować powyższe spotkania to oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN.

Kod promocyjny w Fortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują na start każdemu nowemu użytkownikowi 20 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ użytkownik, który zdecyduje się dokonać drugiego depozytu otrzyma premię jej równowartości, aż do 2100 PLN.

Jednak warto jest dodać, że wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A co istotne jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy można wygrywać u bukmachera nie interesując się sportem? 
Następny artykułOpinie o bukmacherze Betfan – co myślą o firmie gracze?
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.