Już w najbliższą sobotę, tj. 10 września w Ostrowie Wielkopolskiem odbędzie się gala KSW 74. A każdy typer tej imprezy za poprawne wytypowanie walk może otrzymać kasę od bukmachera eFortuna w ramach promocji „Ekspert +”. Można powiedzieć śmiało, że jest o co walczyć, bo pula nagród wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN dla typerów KSW 74

20 000 PLN dla typerów KSW 74

Podczas najbliższej gali KSW 74 dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji, jak chociażby Janikowski – Breese, Stosic – Kita, Kęsik – Romanowski czy też czy też walka wieczoru De Fries – Prasel.

Natomiast legalny bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom specjalną akcję promocyjną „Ekspert +”, która jest dostępna wyłącznie do 10 września do godziny 19:00.

Bonusy na KSW 74

Warunki promocji „Ekspert +” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO za co najmniej 5 PLN, na którym to koniecznie muszą znajdować się następujące walki:

Niezwykle ważne w tym wszystkim jest to, aby na każdą z tych walk oddać typy wyłącznie w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie. Dodatkowo każde zdarzenie musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

bonus bez ryzyka w STS. 1640 PLN na start

Gracze, którzy poprawnie wytypowali powyższe starcie oczywiście poza wygraną gotówką będą mogli liczyć na extra środki. Mówiąc dokładnie bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy nimi pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna PL na sam start oferuje nowy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać nawet 2720 PLN na start. Jednak bonus trzeba aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że już za samo założenie konta gracz otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy zakłąd jest objęty ubezpieczeniem. To znaczy, że w momencie przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki.

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUFC 278: Bonusy bukmacherskie. 20 000 PLN za obstawienie walk w Fortunie
Następny artykułO 14% większe wygrane za obstawienie Mistrzostw Świata 2022
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.