Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu z użytkowników bonus powitalny, gdzie to można nawet otrzymać premię o wartości nawet 610 PLN.

610 PLN na start u bukmachera eWinner

610 PLN na start u bukmachera eWinner

Na samym wstępie warto jest dodać, że w skład pakietu powitalnego wchodzi zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Krok pierwszy, jaki trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil bowiem wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Trzeba mieć na uwadze, że należy koniecznie dokonać aktywacji bonusu powitalnego poprzez wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszego depozytu i zagranie dowolnego kuponu, który jest ubezpieczony.

bonus bez depozytu

Jeśli okażę się on wygrany, to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 110 PLN.

Poza tym to nie wszystko. Gracz, który dokona drugiej wpłaty otrzyma bonus jej równowartości, gdzie na konto gracza może trafić nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla typerów PKO Ekstraklasy
Następny artykułeWinner na Euro 2020. Promocja specjalna dla typerów
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.