„Piłkarski Jackpot” z pulą nagród 20 000 PLN jest to najnowsza promocja bukmachera BetClic. Wystarczy wytypowania poprawnie spotkania dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League, aby otrzymać darmowe środki.

Bonus dla typerów od bukmachera

Bonus dla typerów od bukmachera

Udział w tej ofercie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownicy, którzy chcąc wziąć udział w akcji „Piłkarski Jackpot” muszą się do niej zapisać do 10 stycznia do godz. 21:00 na stronie bukmachera www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Promocja polega na zawarciu kuponu wielozdarzeniowego, na którym mogą znajdować się wyłącznie spotkania dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League!

Typ na każde spotkanie musi pochodzić z oferty podstawowej, tj. 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.

Polski bukmacher Betfan bonusy promocje
Legalny bukmacher Betfan – Darmowy kod promocyjny na bous

W ramach tej serii spotkań zostaną rozegrane chociażby takie pojedynki jak Tottenham vs Liverpool, Chelsea vs Burnley oraz Everton vs Brighton.

Warto wiedzieć, że każdy typer może oddać nawet pięć kuponów promocyjnych, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Użytkownicy, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji i został o rozliczony jako wygrany to oprócz wygranej kwoty podzieloną miedzy sobą pulę nagród w tej akcji, czyli 20 000 PLN!

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic Polska 2020.

Pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 510 PLN oferuje graczom legalny bukmacher BetClic Polska. Ten bonus będzie aktywny pod warunkiem, że użytkownik wpisze kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

Pierwszy kupon jak okaże się wygrany to cała wartość znajdzie się na koncie użytkownika. Jak los nie był na tyle łaskaw to gracz otrzyma zwrot stawki, który może wynieść maksymalnie 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet 20 PLN bez depozytu od bukmachera TotalBet 2020
Następny artykułWiększe wygrane o 50% u bukmachera Fortuna
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.