Przed nami kolejne spotkania w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. W związku z tym bukmacher BetClic przygotował promocję graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej przyznając bonus do 40 złotych.

„Pewny zakład” dla każdego

„Pewny zakład” dla każdego w Betclic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał on minimum jednego depozytu.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 25 do 27 lutego do godz. 21:00. Istotne w tym wszystkim jest to, żeby do tej akcji dołączyć, a należy to zrobić na stronie www.BetClic.pl, a a następnie w zakładce „Pewny zakład”.

W ramach tej oferty kwalifikuje się wyłącznie kupon wielokrotny, na którym to koniecznie muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia. Wszystkie typy obowiązkowo muszą pochodzić z oferty bukmachera BetClic na Ligę Mistrzów lub Ligę Europy.

bonus bez depozytu

Ciekawych pojedynków na pewno nie zabraknie, ponieważ przez nami takie mecze, jak chociażby:

  • Real Madryt vs Manchester City
  • Lyon vs Juventus

Gracz ma prawo oddać typy z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Należy mieć również na uwadze, że na kuponie promocyjnym muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że udziału w tej akcji nie bierze żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Zagrany zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza, zaś w przypadku jednego błędu na kuponie typer otrzyma zwrot w wysokości stawki, który może wynieść 40 złotych.

BetClic kod promocyjny:

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta u legalnego w Polsce bukmachera BetClic i wpisze do tego hasło promocyjne „KOD550” dokona aktywacji Cashbacku, aż do 550 złotych.

To sprawi, że pierwszy zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza, zaś w przypadku przegranej wspomniany operator dokona zwrotu stawki do 550 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na Ligę Mistrzów od bukmachera STS.Pula nagród 10 000 złotych.
Następny artykułDarmowy bonus za obstawienie meczy od Fortuny. 20 złotych dla każdego.
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.