Rozpoczynamy fazę grupową w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. Natomiast bukmacher Betclic nagradza wszystkich swoich aktywnych użytkowników bonusami. Typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra bonusy.

Bonus za obstawienie meczy dla typerów

Bonus za obstawienie meczy dla typerów

Warunki akcji promocyjnej „Misja Europa” są proste. Wystarczy typować zdarzenia z rozgrywek piłkarskich w Lidze Mistrzów i Lidze Europy, aby otrzymać bonusy. A trzeba powiedzieć, że jest z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach czekają nas chociażby, takie spotkania, jak Bayern Monachium vs Atletico Madryt, Real Madryt vs Szachtar oraz Lech Poznań vs Benfica.

Na uwadze trzeba mieć jednak istotny fakt. Chcąc wziąć udział w tej ofercie koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Promocja „Misja Europa dostępna jest każdemu graczowi do 22 października 23:59.

Bonusy bukmacherskie na Ligę Mistrzów i Ligę Europy:

Bukmacher Betclic dopuszcza w ramach akcji promocyjnej „Misja Europa” kupony SOLO, ale też i AKO, które muszą zostać zawarte za minimum 20 PLN.

Trzeba mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się same mecze z piłkarskiej Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy. Typy mogą być z oferty przedmeczowej lub LIVE, ale trzeba pamiętać, że minimalny kurs zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.50.

bonus bez depozytu

Jeśli minimum dwa Twoje kupony okazały się wygrane i spełniają powyższe warunki promocji to typer otrzyma dodatkowe środki oczywiście poza wygraną. Maksymalna premia, jaka może zostać przypisana do jego konta to 60 PLN:

  • 2 wygrane zakłady – 20 PLN
  • 3 wygrane zakłady – 40 PLN
  • 5 wygranych zakładów – 60 PLN

Bonusy znajdą się na kontach użytkowników w dniu 23 października. Można wykorzystać całą wygraną na zakłady bukmacherskie Betclic.

550 PLN na start u bukmachera Betclic

Każdy nowy gracz może rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic może bez żadnego ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne —>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu pierwszy zakład będzie objęty Cashbackiem. Jeśli okaże się on przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot 100% stawki. Najwyższa wartość, jaka może wrócić na konto typera to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCodziennie 20 PLN za obstawienie meczy w STS
Następny artykułObstawiaj Premier League u bukmachera Betclic i wygrywaj więcej
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.