Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom specjalny bonus za dokonanie wpłaty. Dokonaj depozytu w wysokości co najmniej 40 PLN i odbierz darmowe środki, które będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

40 PLN dla wszystkich graczy

40 PLN dla wszystkich graczy

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień robią się coraz bardziej bogatsze. Już za kilka dni piłkarze wrócą na boiska w niemieckiej Bundesligi. Jeszcze w maju będziemy mgli oglądać zmagania w PKO Ekstraklasie.

Z tej okazji bukmacher eFortuna oferuje limitowaną promocję, w której to przyznaje darmowe środki za dokonanie depozytu. Akcja „Wracamy i gramy!” dostępna jest graczom w dniach od 15 do 17 maja do godz. 23:59. Warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani nie zapisać.

Darmowy bonus za depozyt

Nie da się ukryć, że warunki tej promocji są niezwykle przejrzyste. Bowiem wystarczy dokonać depozytu o wartości co najmniej 40 PLN, aby otrzymać darmowe środki bonus o wartości 40 PLN

bonus bez depozytu

Bonus znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin od momentu dokonania depozytu. Nie można zapominać, że wszyscy gracze mogą otrzymać jeden bonus. Otrzymane środki przez gracza będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus bez depozytu na start w eFortunie:

Wszyscy gracze, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera eFortuna i wpiszą przy okazji specjalny kod promocyjny –>> BETONLINE dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Już za dokonanie rejestracji konta na koncie gracza znajdzie się 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Po dokonanie pierwszego depozytu gracz może liczyć na kolejną premię. Tym razem równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.

Nie można zapominać jeszcze o promocji „Happy Hours„, w której to ofercie wszyscy użytkownicy mogą obstawiać mecze bez podatku.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra bonus dla graczy od Betclic. Bonus za obstawienie meczy.
Następny artykułDarmowe bonusy na PKO Ekstraklasę. Pula nagród 35 000 PLN
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.