Bukmacher STS w związku z akcją „Black Friday” oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której typerzy mogą liczyć na extra bonus nawet do 200 PLN.

Czarny Piątek 2020 bonusy bukmacherskie. STS daje 200 PLN!

Czarny Piątek 2020 bonusy bukmacherskie. STS daje 200 PLN!

Warunki akcji „200 PLN na Black Friday” wystarczy dokonać wpłaty i zagrać dowolny kupon, aby liczyć na dodatkową premię. Wspomniana oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają konto u legalnego bukmachera STS online.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dodać jest warto, że jest ona aktywna do 29 listopada do godziny 23:59.

Extra bonus do 200 PLN:

Podstawowy krok, jaki trzeba wykonać jest to dokonanie wpłaty w wysokości co najmniej 100 PLN. Po czym trzeba zagrać kupon za minimum 50 PLN z kursem łącznym zakładu co najmniej 1.85,

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na kuponie, i z jakiej dyscypliny. W dodatku typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

BetClic kod promocyjny

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma premię w wysokości 50% dokonanego depozytu. Maksymalnie może to być nawet 200 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkowników na start darmowy bonus bez wpłaty własnej. Maksymalna kwota, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 1229.

Warto jest wiedzieć, że w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • pewne 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj Premier League u bukmachera Betclic i wygrywaj więcej
Następny artykułPromocja u legalnego bukmachera Fortuna na KSW 57
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.