Legalny bukmacher Betclic Polska zmniejsza przegrane swoim typerom z piłki nożnej. Wystarczy podczas najbliższego weekendu zagrać kupon AKO z piłki nożnej, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot całej stawki.

40 PLN dla typerów od Betclic

40 PLN dla typerów od Betclic

Trzeba powiedzieć, że oferta bukmachera Betclic Polska na piłkę nożną jest bardzo bogata. Poza tym dojdzie do meczy ligowych w czołowych ligach europejskich, jak Premier League, LaLigę, Bundeslidze, czy też Serie A.

Gracz, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Pewny zakład” musi się o niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl. Dokonać tego trzeba najpóźniej do 24 stycznia do godziny 23:59.

Pewny zakład z piłki nożnej

Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim typerom bezpieczny kupon. Jednak chcąc z niego skorzystać to należy pamiętać o spełnieniu następujących kryteriów:

  • minimum pięć zdarzeń i wszystkie typy muszą być z piłki nożnej. Pochodzić mogą z oferty przedmeczowej i na żywo
  • kurs całkowity nie mniejszy niż 4.00
bonus bez depozytu

Jeśli, jeden z typów na kuponie okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betlic:

Bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu nowemu użytkownikowi zakład bez ryzyka. Jednak trzeba wiedzieć, że Cashback będzie aktywny jedynie wtedy, gdy w formularzu rejestracyjnym zostanie wpisanie hasło promocyjne –>> KOD550.

Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic – Pewny Zakład 40 PLN na piłkę nożną
Następny artykułNHL pewne bonusy dla typerów za obstawienie meczy od Betclic
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.