Limitowaną ofertą promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. Wystarczy typować piłkę nożną, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Graj bez ryzyka do 40 PLN w Betclic

Graj bez ryzyka do 40 PLN w Betclic

Trzeba powiedzieć, że oferta bukmachera Betclic na piłkę nożną jest bogata. Poza tym dojdzie do kilku ciekawych potyczek, jak chociażby Lipsk vs BvB, Grenada vs Barcelona, czy też Roma vs Inter.

Chcąc wziąć udział w akcji „Zwracamy 40 PLN” koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Nadmienić jest warto, ze aktywna jest graczom ona do 10 stycznia do godziny 23:59.

Pewne 40 PLN dla graczy na piłkę nożną

W ramach wspomnianej promocji dopuszczone przez bukmachera Betclic są wyłącznie zakłady AKO, na których muszą być same zdarzenia z piłki nożnej. Wymagane od typera jest to, aby na kuponie promocyjnym znajdowały się minimum pięć zdarzeń, a kurs nie był mniejszy niż 4.00.

Na pewno dobrą wiadomością jest to, że typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

bonus bez depozytu 2021

Jesli okaże się, ze na kuponie promocyjnym był jeden błąd. Gracz otrzyma zwrot stawki do 40 PLN. Bonus znajdzie się na kontach graczy do 11 stycznia do godziny 16:00.

Betclic najnowszy kod promocyjny 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim użytkownikom limitowany pakiet powitalny w postaci Cashbacku. Bezpieczny kupon będzie aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na jego konta.W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja u legalnego bukmachera Fortuna na KSW 57
Następny artykułBetclic zmniejsza przegrane graczom. Do 40 PLN dla typerów
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.