Bukmacher BetClic Polska oferuje graczom pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 550 złotych. Warto jest zaznaczyć, że jest to najwyższy Cashback w Polsce.

550 PLN PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

550 PLN PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic Polska.

Pierwszy, a zarazem podstawowy krok jaki gracz musi wykonać jest to rejestracja konta online na stronie www.BetClic.pl.

Warto jest mieć na uwadze, że założenie konta graczowi zajmie dosłownie kilka chwil i żadna z tych osób nie będzie miała z tym najmniejszych problemów.

Kod promocyjny za darmo BetClic:

Gracz z pierwszego zakładu bez ryzyka do 550 złotych pod warunkiem, że wpisze specjalne hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

Użytkownik później już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Pozostaje typerowi już dokonanie już depozytu i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty Cashbackiem.

bonus bez depozytu

Gracz sam tworzy sobie kupon, dozwolone są wszystkie rodzaje zakładów oraz typów. Stawka również minimalna, jak i maksymalnie nie jest określona przed bukmachera.

Zakład jak okaże się wygrany to wówczas cała stawka znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki, która to maksymalnie może wynieść nawet 550 złotych!

BetClic Polska online

Bukmacher BetClic online w Polsce posiada w swojej ofercie bardzo ciekawe akcje dla swoich graczy, w których to można otrzymać darmowe bonusy za obstawienie spotkań.

Gracze również mogą skorzystać z aplikacji mobilnej i TV BetClic, a można tam bez żadnych limitów i ograniczeń dostępne są wydarzenia sportowe i to na żywo.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualne kody bonusowe u bukmacherów w Polsce
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera Fortuna na skoki narciarskie.
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.