Najnowsza promocja u legalnego bukmachera Betclic Polska to „Combi Crush”. W ramach tej akcji typerzy mogą liczyć na bezpieczny zakład z europejskich pucharów.

Combi Crush od Betclic na Ligę Mistrzów

Combi Crush od Betclic na Ligę Mistrzów

Śmiało trzeba powiedzieć, że na ten moment liczył każdy fan piłki nożnej. Bowiem po blisko pięciu miesiącach wracamy do gry w europejskich pucharach, czyli Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Emocji w najbliższych dniach nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby rywalizacja pomiędzy Manchesterem City z Realem Madryt.

Natomiast bukmacher Betclic Polska oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć na pewny zakład. Chcąc wziąć udział w akcji „Combi Crush” koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Jednak bardzo istotne w tym wszystkim jest to, że wspomniana promocja dostępna jest graczom wyłącznie w dnach od 5 do 8 sierpnia.

Combi Crush w Betclic

Dopuszczone przez bukmachera Betclic Polska w ramach promocji „Combi Crush” są wyłącznie zakład wielozdarzeniowy, których stawka minimalna wyniosła nie mniej niż 50 PLN.

Poza tym zagrany kupon musi spełniać następujące warunki promocji:

  • co najmniej pięć zdarzeń
  • wszystkie typy z oferty przedmeczowej z oferty na Ligę Mistrzów bądź Ligę Europy
  • kurs całkowity zakładu musi wynieść co najmniej 5.00.
bonus bez depozytu

Jeśli zagrany przez Ciebie kupon spełnia powyższe warunki promocji i został on rozliczony, jako wygrany to super. Cała kwota trafi na konto typera. W przypadku przegranej użytkownik może liczyć na zwrot stawki nawet do 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic Polska

Wszyscy użytkownicy, którzy założą konto u bukmachera Betclic Polska mogą skorzystać z bonusu powitalnego na mecze Ligi Mistrzów w formie Cashbacka. Zakład bez ryzyka będzie aktywny użytkownikom pod warunkiem, ze typerzy wpiszą hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki, nawet do 550 PLN.

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u wymienionego operatora mają prawo skorzystać z oferty „Betclic liga”. W tej ofercie gracze mogą liczyć na ekstra premię za obstawienie meczy. I to co najważniejsze bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra bonus na Esport. Do 60 PLN dla graczy
Następny artykuł“Pewny Zakład” w Betclic na Ligę Mistrzów
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.